XML BAYİLİK

www.modagon.com.tr tarafından verilen XML Hizmeti ile tüm ürünleri web sitenize aktararak satışlarınıza aynı gün başlayabilirsiniz.
 
XML'de ürün adı, fiyat, stok bilgileri, ürün açıklaması ve ürün görselleri olmak üzere tüm ürünlere www.modagon.com.tr sitesinde yer alan fiyatlarla aynı bir şekilde aktarılır.

❤ 

E-bayi kar marjı %20’dir.

❤  

Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve kodlama tarafınıza aittir.

❤ 

Siparişlerinizin gönderim süresi, ürünlerin kargo adresine göre 1 ila max 2 iş günü içinde teslim olarak değişmektedir.
 

❤ 

XML başvuru talebinizle siteniz incelenerek genel şart ve koşullara uygunluğu tespit edilir. Sitenizin aktif olarak satışta olması gerekmektedir.
 
 

❤ 

XML kullanım şartlarına ait sözleşme size iletildikten sonra, gerekli alanların eksiksiz doldurulup imzalanarak tarafımıza gönderilmesi ile başlamış olacaktır.
 

❤ 

XML entegrasyonu tamamlandıktan sonra ürünler sitenizde satışa hazır hale gelir.
 

❤ 

Siparişlerinizi, müşteriniz internet sitenizden sipariş verdikten sonra, sistemimize giriş yaparak %20 kar marjı ile satın alabilirsiniz.
 

❤ 

Sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden sistemden tarafınıza %20 kar marjı tanımlanacaktır.

❤ 

XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, Dilerseniz XML Panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.

❤ 

Danışmak istediğiniz tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Tüm sorularınız için [email protected] adresimize mail atabilirsiniz.
 

 

❤ 

Hizmet Bedelimiz Mevcuttur, Başvurunuza istinaden detaylar verilecektir.

 

 

 

 

 

 

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi