Manifesto Kadın ol! Yüksek sesle konuşma. Çok fazla da konuşma. Yayılma. Öyle oturma. Öyle sakın durma. Korkutucu olma. Naif ol. Niye bu kadar zavallısın? Namuslu ol. Patronluk taslama. Fazla iddialı olma. Fazla tepkisel de olma. Çok duygusal olma. Ağlama. Bağırma. Küfretme. Pasif ol. İtaatkar ol. Acıya katlan. Memnun et. Şikayet etme. Alıştırarak söyle. Egosunu şişir. Sana aşık olmasını sağla. Erkekler elde edemediklerini isterler. Kendini hemen verme. Biraz uğraştır. Erkekler peşinden koşmayı sever. Kıyafetlerini katla. Yemeğini yap. Mutlu et. Bu kadının görevidir. Bir gün çok iyi bir eş olacaksın. Onun soyadını al. Kendi soyadını da mı kullanıyorsun? Kaçık feminist. Ona çocuk yap. Çocuk istemiyor musun? Bir gün istersin. Fikrin değişir. Hanımefendi ol dediler. Tecavüze uğrama. Kendini koru. Çok fazla içme. Yalnız yürüme. Geç saatte dışarı çıkma. Öyle giyinme. Fazla gösterme. Sarhoş olma. İçkini ortalıkta bırakma. Bir arkadaşınla çık. Aydınlık yollarda yürü. Güvenli semtlerde takıl. Gittiğin yeri birine haber ver. Biber gazı taşı. Tecavüz düdüğü al. Anahtarlarını silah gibi tut. Öz savunma dersi al. Araba bagajını kontrol et. Kapılarını kilitle. Dışarı yalnız çıkma. Göz göze gelme. Göz kırpma. Kolay görünme. Dikkat çekme. Geç saate kadar çalışma. Belaltı fıkralar anlatma. Yabancılara gülümseme. Gece dışarı çıkma. Kimseye güvenme. Evet deme. Hayır deme. Sadece “hanımefendi ol“ dediler. ✨ https://www.oxxo.com.tr/blog/modanin-guclu-kadinlari

MODA AYAKKABI MODAGON DUYURU!

 

 

   Moda Ayakkabı Ailesi olarak duyurumuzdur. 25 yıllık tecrübemiz 5 yıllık e-ticaret deneyimimiz ile birbirimize alıştık birbirimizi çok sevdik. Yaptığımız kampanyalar ile sizleri sevindirirken bir kısmınızı kampanyaya katılamadıkları için üzdük. Af ola.

   Ürünlerimizi size gönderirken siparişi verdiğiniz andaki heyecan geldi hep gözümüzün önüne. Bizde bu heyecanla yaptık tek tek kargolarımızı sevgi ile.

    Yeni Sezon modellerimizi sizlere sunmadan önce de çok korktuk açıkçası. Beğeniniz bizim için her şeyden önemli çünkü. Ama bu konuda da bizi yalnız bırakmadınız. Teşekkürler. Her modelimizi size beğendirmek için aşk ile tasarladık bunu her zaman biliyordunuz zaten.

 Gündelik hayatınızda rahatlığınızın önemini her zaman biliyorduk. Bunun için rahat tabanlı spor ayakkabılar babetler  sandaletler ürettik sizin için. Şıkır şıkır olmak istediğiniz günleri de unutmadık tabi ki. Topuklu ayakkabılarımızı ürettik büyük bir heyecanla. “Bu çok topuklu” dediğiniz de biraz daha kısalttık hemen topuklarını ayakkabıların. İstedik ki hayatta ki en büyük derdiniz bir topuklu ayakkabının verdiği acı olsun. Tasarım ruhumuzda da yanımızdaydınız yani.

   Anlaşmalı kargolarımız ile anlaşamadığınız durumlarda yine devreye girmekten hiç usanmadık. Her siparişimizi ilk sipariş mantığı ile düşünerek yardımcı olmaya çalıştık siz müşterilerimize. Kapıda Nakit ödeme isteklerinize en kısa sürede yanıt vermeye çalıştık. Kapıda kredi kartı da olsun dediniz ödeme  tercihlerimizi ona göre uyarladık. Sizinle geliştik yani. Bizi geliştirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.

   Sosyal Medyada da yanımızdaydınız. Sosyal Sorumluluk projelerimizi hesaplarımızdan duyururken siz değerli müşterilerimizin özverisine inanarak paylaştık. Biliyorduk ki sayenizde daha çok kitleye ulaşabilecektik.

 

   Ama artık değişim zamanı. Sizin de katkılarınız ile global dünyaya diktik gözümüzü. Sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki kadınlara bu mutluluğu yaşatmak için Moda Ayakkabı Ailesi MODAGON olarak değişiyor. Eskisinden daha ÖZGÜR, eskisinden daha HIZLI ve TREND olmaya devam edeceğiz. Bu değişimimizde bizi asla yarı yolda bırakmayacağınızı ve bizi sevdiğinizi biliyoruz. Çünkü bizde sizi çok seviyoruz.

 

MODA AYAKKABI AİLESİ

Çerez Kullanımı

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi